+420 720 032 131

 • Chci dělat něco jinýho

  claim01
 • Najděte nám talenty

  claim02
 • Najděte nám techniky

  claim4
 • Každý umíme něco jinýho

  claim05
 • Přišel jsem o řidičák

  claim04

Popisy pracovních pozic

popisy pracovnich pozic

Popis pracovní pozice je základním písemným dokumentem, který po celou dobu trvání pracovního poměru vyjadřuje platný dvoustranný vztah mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Z tohoto důvodu je naprosto nezbytné, aby byl tento dokument jasný a srozumitelný oběma stranám.

Popisy pracovních pozic je potřeba neustále udržovat v aktuální podobě. Stále by měl souhlasit popis pracovní pozice s aktuálně vykonávanými činnostmi, které zaměstnanec dělá, a s jeho organizačním začleněním. Aktuální stav tohoto typu personální dokumentace není jednoduché udržovat. Neboť i firemní život se mění.

Nabízíme zpracování popisů pracovních pozic nebo jejich aktualizaci. Vypracujeme nové, pokud jsou vaše popisy pracovních pozic zastaralé a neodpovídají současné organizaci práce nebo jsou příliš strohé a formální. Do nových popisů pracovních pozic je třeba promítnout aktuální organizační začlenění a skutečnou náplň práce dané pozice. Důvody pro změny popisů pracovních pozic mohou být provázány například na systém hodnocení ve firmě, zavedení cíleného systému vzdělávání ve firmě.

Změny popisů pracovních pozic se budou týkat např. zavedení systému hodnocení ve vazbě na zavedení cílených vzdělávacích procesů. Pro pracovní pozice je možné zpracovat kompetenční modely, které usnadní výběr zaměstnanců.

V rámci projektu nabízíme návrh metodiky popisu pracovních pozic, pomůžeme identifikovat a formulovat požadavky na jednotlivé pracovní pozice, vytvoříme katalog pracovních pozic a pracovní pozice popíšeme.

Zaujala vás tato služba? Rádi poskytneme další informace

V případě, že Vás zaujala výše uvedená služba, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Rádi Vám poskytneme další informace.
Pokud to uznáte za vhodné, přílohou nám můžete zaslat případné dokumenty.

Přehled