+420 720 032 131

 • Každý umíme něco jinýho

  claim05
 • Najděte nám talenty

  claim02
 • Přišel jsem o řidičák

  claim04
 • Chci dělat něco jinýho

  claim01
 • Najděte nám techniky

  claim4

Pro uchazeče

ikona pro uchazece

Personální agentura Stimul vám může být užitečná tím, že vám nabídne konkrétní pracovní příležitost, která odpovídá vašemu vzdělání a dosavadní praxi. Pomůže vám zprostředkovat kontakt s firmou, potencionálním zaměstnavatelem a postará se o dobrou prezentaci vašich profesních zkušeností. Zároveň od ní můžete získat řadu cenných informací z pracovního trhu. Například o jaké profese je ze strany firem zájem, jak se pohybují mzdy ve vašem oboru, jak postupovat při vyjednávání se zaměstnavatelem, jak si nezkazit šanci získat dobré místo.

Hledáte zajímavou práci? Dejte nám o sobě vědět.

Rádi byste uplatnili Vaše dosavadní zkušenosti v lepší práci? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.
Přílohou nám můžete zaslat Váš životopismotivační dopis.

Vážená uchazečko, uchazeči, děkujeme Vám za zaslání základních informací včetně Vašeho CV. Abychom Vám mohli zprostředkovat pracovní nabídky, prosíme, o Váš souhlas. Toto je jediný účel, ke kterému budou Vaše data zpracovávána.

Souhlas uděluji na dobu 3 let, příp. do jeho odvolání. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury.