+420 720 032 131

 • Chci dělat něco jinýho

  claim01
 • Najděte nám techniky

  claim4
 • Přišel jsem o řidičák

  claim04
 • Každý umíme něco jinýho

  claim05
 • Najděte nám talenty

  claim02

Kariérní poradenství

karierni poradenstvi

Kariérní a profesní poradenství je dobré použít v situacích, kdy si nejste jistí svým dalším profesním směřováním. Potřebujete-li radu v tom, jak uplatnit své znalosti, schopnosti, dovednosti a zkušenosti z předchozích pozic na trhu práce. Poradíme vám, jak sladit váš individuální potenciál s nároky určitých profesí či pracovních pozic.

Netápejte sami, neztrácejte čas, pokud jste na „profesní křižovatce" a hledáte možnosti, kam své pracovní zaměření nově nasměrovat, uvažujete o zásadní změně ve své profesní kariéře, jste v současném zaměstnání nespokojeni, uvažujete o změně oboru, rekvalifikaci.

Kariérní poradenství mohou využít nejen jednotlivci, ale i firmy pro své zaměstnance.

Může být užitečné absolventům, kteří vstupují poprvé na trh práce a řeší problémy při přechodu mezi školou a prací, všem, kdo se obtížně uplatňují na trhu práce po ztrátě zaměstnání, v důsledku různých pracovních omezení, při obtížné pracovní adaptaci na novou pracovní pozici apod.

Potřebujete-li pomoc při řešení problematických pracovních situací např. v mezilidských vztazích na pracovišti, ve vztazích mezi nadřízenými a podřízenými, jak zvládat vysoké pracovní nároky, stres apod.

Ve firemním prostředí pomůže s vytipováním talentů nebo prověřením předpokladů zaměstnanců pro další kariérní postup.

Poskytneme Vám poradenství některou z následujících forem:

 • Individuální konzultace, zaměřená na konkrétní problém. Cílem je pomoc při hledání zaměstnání, pomoc s orientací a uplatněním na trhu práce. Téma se řídí zcela podle osobních potřeb a je pokaždé jiné. Často se jedná o problematiku jak lépe napsat své CV, kde jinde hledat vhodné zaměstnání, do jakých oborů je možné s absolvovaným vzděláním a praxí ještě vstoupit, jak jednat o mzdě apod.
 • Psychologická diagnostika vám pomůžeme zformulovat optimální profesní směřování - na základě zpracování osobnostních, případně výkonnostních testů. Jde o posouzení osobnostních předpokladů k profesnímu uplatnění a k dalšímu vzdělávání.
 • Návrh vhodného způsobu rozvoje osobnosti pro postup v profesní kariéře nebo pro zlepšení profesních dovedností a znalostí, návrh vhodného doplnění kvalifikace, možnosti školení, rekvalifikace.
 • Vytipování talentů nebo zaměstnanců s perspektivou ve firemním prostředí.

Zaujala vás tato služba? Rádi poskytneme další informace

V případě, že Vás zaujala výše uvedená služba, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Rádi Vám poskytneme další informace.
Pokud to uznáte za vhodné, přílohou nám můžete zaslat případné dokumenty.

Přehled